LEOVITAL L-Carnitine Mega 60 Капсули

  •  Л-карнитин Л-тартарат, агенси за згуснување (микрокристална целулоза), компоненти на капсула (целулоза)
  •  Конзумирајте 1  капсула еднаш дневно, заедно со оброк пред тренинг

 

1,160 ден

Опис

Да не се преминува препорачаната дневна доза. Производот не треба да се користи како замена за разновидна и балансирана исхрана. Да се чува надвор од дофат на деца.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.