AURA Лепак за вештачки трепки црн

245 ден

Опис

За поставување на AURA вештачките трепки користете AURA лепак. Достапен е во црна боја и прозирен.

Црниот лепак дава ефект на течен eyeliner под трепките и се препорачува за поискусните. Провидниот е полесен за користење бидејќи после 4 до 5 минути белата боја на лепакот станува целосно провидна и можните грешки се помалку воочливи.

Водоотпорен и долготраен. Формулиран за да трае дури и во екстремни услови.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.