НА ПОПУСТ 50%

LIAM Јорган со пердуви

Луксузен јорган со 100% памучна навлака, исполнет со врвни луксузни гускини пердуви. Јорганите што содржат висок процент на пердув се помеки и полесни и нудат пренос на топлина без голема тежина.

Совршен за ладни зимски ноќи.

Различни димензии

140×200

200×200

220×220

Погоден за сите сезони.

Производот не е третиран со хемикалии и истиот има OekoTex сертификат.

Произведен во Англија.

Тежина 430гр на 1м2

3,250 ден4,800 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.