LIKOM Alexandros Premium маслиново масло

Екстра маслиновото масло е 100% природен производ добиен од плодот на маслиновото дрво, маслинката. Посебно внимателно одбран процес на екстракција во кој се запазени фазите на обработка и временските рамки.

  • Комбинација на Арбекино и Пикуал сорти кои заедно резултираат со врвно квалитетно маслиново масло.

0,5 л

 

 

 

405 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.