LITTLE SIBERICA Бебешко масло за масажа

ХИДРАТАЦИЈА • СМИРУВАЊЕ
МАСЛО ОД НОЌНИЧЕ • МАСЛО ОД ШИПИНКА • МАСЛО ОД СИБИРСКИ БОР

200 мл

700 ден

Опис

Sorry, this entry is only available in Американски Англиски

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.