LOTUS PETS LOUNGE АVI XL

Лотус Ави – Лаунџ за вашиот разгален миленик.

100x70x20cm100x70x20 sm

3,600 ден

Исчисти

Опис

ггLOTUS AVI е анатомски обликуван производ, изработен од цврста, водоотпорена навлака, лесена за одржување која не впива миризба, исполнета со материјал кој ја задржува топлината и ја одржува температурата на леглото. Иснпирирани од домашните миленици и грижата за нивната удобноста, дизајнерскиот тим на Lotus Lounge Chair, дизајнираше производ кој ќе ги задоволува сите потреби за леглото на вашиот миленик. Флесибилен и комотен стилски производ за вашиот миленик со водоотпорна и променлива навлака која лесно се одржува за дома и надвор. Од трите големини изберете го соодветниот Лотус за вашиот миленик во една од 13-те бои или побарајте да се изработи според вашите димензии

Димензија XL 100x70x20cm  Полнење: Полистирен | Навлака: Полиестер | Водоотпорна | 1 година гаранција | 

 

LOTUS AVI is a product that is anatomically sculpted , made from firm and weatherproof cover which is easy maintained and doesn’t detach smell, filled up with a material which is keeping and maintaining the temperature of the Lotus. Inspired from the pets, our care for them and their comfort, the design teem of Lotus Lounge Chair designed a product which is satisfying every need for your pets comfort. Flexible and comfortable product for your pet. This product is easy for maintenance for outside and your home cause it comes with a waterproof and and exchangeable cover. This Lotus comes in three sizes and thirteen colours so choose the best one for your pet.

Дополнителни информации

Боја

Беж, Бела, Бор зелена, Графитно сива, Жолта, Јаболко зелена, Јоргован, Кафена, Лаванда, Маслинесто зелена, Морнарско сино, портокалова, Розева, Светла Беж, Светло сива, Светло сина, Сина, Трева зелена, Црвена

Димензии

100x70x20

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.