Промоција!

LOTUS Ави

Лотус Ави – Лаунџ за вашиот разгален миленик.

 

1,193 ден1,951 ден

Исчисти

Опис

LOTUS AVI е анатомски обликуван производ, изработен од цврста, водоотпорена навлака, лесена за одржување која не впива миризба, исполнета со материјал кој ја задржува топлината и ја одржува температурата на леглото. Иснпирирани од домашните миленици и грижата за нивната удобноста, дизајнерскиот тим на Lotus Lounge Chair, дизајнираше производ кој ќе ги задоволува сите потреби за леглото на вашиот миленик. Флесибилен и комотен стилски производ за вашиот миленик со водоотпорна и променлива навлака која лесно се одржува за дома и надвор. Од трите големини изберете го соодветниот Лотус за вашиот миленик во една од 13-те бои или побарајте да се изработи според вашите димензии

Димензија S: 44×57см | Полнење: Полистирен | Навлака: Полиестер | Водоотпорна | 1 година гаранција | 

Димензија M: 55×70см | Полнење: Полистирен | Навлака: Полиестер | Водоотпорна | 1 година гаранција | 

Димензија L: 80×97см | Полнење: Полистирен | Навлака: Полиестер | Водоотпорна | 1 година гаранција | 

Дополнителни информации

Димензии

44×57, 55×70, 80×97

Боја

Жолта, Кафено чоколадо, Портокалова, Розева, Светло сива, Светло сина, Сива, Сина, Црвена, Црно кафе

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.