CYBER MONDAY 30%

LOTUS Бад Делта

Достапна во две бои Песок и Небо
Димензија 70 x 40 sm
Изработено од две навлаки, лесно за одржување, Состав 100% полиестер .

Полнето со перли од стиропор.

3,850 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Боја

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.