НА ПОПУСТ 25%

LOTUS Lounge chair Waterproof Екогами

Димензија

  • 130х90х90см

4,725 ден

Исчисти

Опис

  • Димензија 130х90х90см |
  • Флексибилно полнење |
  • Навлака од полиестер |
  • 1 година гаранција

ПРЕДНОСТИ: Тоа што го прави Лотус посебен по трајната, цврстата и водоотпорна надворешна навлака со патент, која може да се пере во машина, овозможува употреба внатре и надвор, во градина, покрај базен;  Не е токсична; Нема оштри рабови; Гаранција 1 година на патентот шававоти и нитните;  Внатрешна водотпорна навлака, со посебен отвор за дополнување;

МЕДИЦИНСКИ ФАКТИ:  Експандираните перли во внатрешната навлака, овозможуваат Лотус да се формира според потреба за комфорно лежење на трудници или луѓе со физички повреди во грбот, нозете и вратот. Сличните производи како Лотус веќе одамна се употребуваат за да се добие вниманието на деца кој тешко се концентрираат за учење или за следење на специјални вежби.

 

Дополнителни информации

Боја

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.