Lotus Гигами Lotus Gigami

Димензија: 200 x 130 х 130 cmSize: 200x130x130 sm

12,600 ден

Исчисти

Опис

Димензија: 200×130х130cm | Полнење: Полистирен | Навлака: Полиестер | Водоотпорна | 1 година гаранција |

ПРЕДНОСТИ: Тоа што го прави Лотус посебен е: Трајната, цврстата и водоотпорна надворешна навлака со патент, која може да се пере во машина, овозможува употреба внатре и надвор, во градина, покрај базен;  Не е токсична;  Нема оштри рабови;  Гаранција 1 година на патентот шававоти и нитните;  Внатрешна водотпорна навлака, со посебен отвор за дополнување;  Можност за брендирање со лого; Сервис и одржување;  Дополнување;  Бесплатна достава во Македонија.

МЕДИЦИНСКИ ФАКТИ:  Експандираните перли во внатрешната навлака, овозможуваат Лотус да се формира според потреба за комфорно лежење на трудници или луѓе со физички повреди во грбот, нозете и вратот. Сличните производи како Лотус веќе одамна се употребуваат за да се добие вниманието на деца кој тешко се концентрираат за учење или за следење на специјални вежби.Size: 200x130x130cm | Filled: Polystyrene | Covered: Polyester | Water resistant

 

ADVANTAGES: Permanent, strong and Water resistant external cover with a zipper; Enables use inside and outside;  Can be washed in the machine;  Non toxic; No sharp edges;  Internal and external  Water resistant jacket;  Branding Opportunities

 

MEDICAL FACTS: The expanded beads in the inner jacket allow Lotus to be constructed as needed for a comfortable fit of pregnant women or people with physical injuries in the back, legs and neck. Lotus products used to gain the attention of children who have trouble concentrating when learning or special monitoring exercises.

Дополнителни информации

Боја

Жолта, Јаболко зелена, Кафена, Лаванда, Портокалова, Розева, Светло сива, Светло сина, Сина, Црвена, Црна

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.