НА ПОПУСТ 30%

LOTUS Киригами Делта

Димензии : 86 × 56 × 56 cm

Достапен во 2 бои.

За деца до 30кг.

Надворешна навлака 100% полиестер, Внатрешна навлака 100% полиуретан.

Полнет со: 100% ЕПС Експандиран Полистирен.

1,890 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Боја

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.