НА ПОПУСТ 30%

LOTUS Lounge Chair Комбо Флекс

Модуларна фотеља комбинирана од два производи
Димензија 120х100х100 см
Изработено од две навлаки, лесно за одржување, Состав 100% полиестер

8,120 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Боја

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.