LOTUS Мини Максел LOTUS MINI MAXCEL

Надворешна навлака 100% полиестер, Внатрешна навлака 100% полиуретан.
Полнет со: 100% ЕПС експандиран полистирен.

Должина Ширина Висина: 60 × 60 × 90 cm

4,900 ден

Исчисти

Опис

Димензија: 60x90cm |

  • Полнење: Полистирен |
  • Навлака: Полиестер |
  • Водоотпорна |
  • 1 година гаранција

ПРЕДНОСТИ: Тоа што го прави Лотус посебен е Трајната, цврстата и водоотпорна надворешна навлака со патент, која може да се пере во машина, овозможува употреба внатре и надвор, во градина, покрај базен; Не е токсична; Нема оштри рабови; Гаранција 1 година на патентот шававоти и нитните; Внатрешна водотпорна навлака, со посебен отвор за дополнување; Можност за брендирање со лого; Сервис и одржување; Дополнување; Бесплатна достава во Македонија.

МЕДИЦИНСКИ ФАКТИ:  Експандираните перли во внатрешната навлака, овозможуваат Лотус да се формира според потреба за комфорно лежење на трудници или луѓе со физички повреди во грбот, нозете и вратот. Сличните производи како Лотус веќе одамна се употребуваат за да се добие вниманието на деца кој тешко се концентрираат за учење или за следење на специјални вежби.

Дополнителни информации

Боја

Беж, Бела, Бор зелена, Виолетова, Жолта, Јаболко зелена, Кафена, Портокалова, Розева, Светло сина, Сива, Сина, Трева зелена, Црвена, Црна

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.