НА ПОПУСТ 30%

LOTUS Lounge Chair Миникомбо Флекс

Модуларна фотеља комбинирана од два производи
Димензија 100х70х70 см
Изработено од две навлаки, лесно за одржување, Состав 100% полиестер

4,620 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Боја

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.