НА ПОПУСТ 30%

LOTUS Lounge Chair Оригами Делта

Димензија 150х110х110 см

Изработено од две навлаки, лесно за одржување, Состав
100% полиестер .

Достапно во 2 бои Песок и Небо

5,600 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Боја

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.