НА ПОПУСТ 25%

LOTUS Lounge Chair Waterproof Нелумбо

Тоа што го прави Лотус посебен е трајната цврстата и водоотпорната надворешна навлака со патент, која може да се пере во машина и овозможува употреба внатре. Не е токсична и нема оштри рабови.

*Гаранција 1 година на патентот шававоти и нитните.

МЕДИЦИНСКИ ФАКТИ: Експандираните перли кои се наоѓаат во внатрешната навлака, овозможуваат Лотус да се формира според вашата потреба за комфорно лежење идеален е за трудници или луѓе со физички повреди во грбот, нозете и вратот. Сличните производи како Лотус веќе се употребуваат за да се добие вниманието на деца кои тешко се концентрираат за учење или за следење на специјални вежби.

Должина/ширина/висина: 150 × 40 × 40 cm

12,225 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Боја

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.