LOTUS Lounge Chair Waterproof Оригами

Тоа што го прави Лотус посебен е трајната цврстата и водоотпорната надворешна навлака со патент, која може да се пере во машина и овозможува употреба внатре. Не е токсична и нема оштри рабови.

*Гаранција 1 година на патентот шававоти и нитните.

МЕДИЦИНСКИ ФАКТИ:  Експандираните перли кои се наоѓаат во внатрешната навлака, овозможуваат Лотус да се формира според вашата потреба за комфорно лежење идеален е за трудници или луѓе со физички повреди во грбот, нозете и вратот. Сличните производи како Лотус веќе се употребуваат за да се добие вниманието на деца кои тешко се концентрираат за учење или за следење на специјални вежби.

7,900 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Боја

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.