LOTUS PETS LOUNGE WATERPROOF АВИ LOTUS PETS LOUNGE АVI L

Лотус Ави – Лаунџ за вашиот разгален миленик.

  • Димензија M – 82x66x15cm
  • Полнење: Полистирен |
  • Навлака: Полиестер |
  • Водоотпорна |
  • 1 година гаранција |

4,000 ден

Исчисти

Опис

 

  • Димензија M – 82x66x15cm
  • Полнење: Полистирен |
  • Навлака: Полиестер |
  • Водоотпорна |
  • 1 година гаранција |

 

LOTUS AVI е анатомски обликуван производ, изработен од цврста, водоотпорена навлака, лесена за одржување која не впива миризба, исполнета со материјал кој ја задржува топлината и ја одржува температурата на леглото. Иснпирирани од домашните миленици и грижата за нивната удобноста, дизајнерскиот тим на Lotus Lounge Chair, дизајнираше производ кој ќе ги задоволува сите потреби за леглото на вашиот миленик. Флесибилен и комотен стилски производ за вашиот миленик со водоотпорна и променлива навлака која лесно се одржува за дома и надвор. Од трите големини изберете го соодветниот Лотус за вашиот миленик во една од 13-те бои или побарајте да се изработи според вашите димензии

 

 

Дополнителни информации

Величина

Боја

, , , , , , , , , , , , , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.