LOTUS PETS LOUNGE АVI S

Лотус Ави – Лаунџ за вашиот разгален миленик.

ДимензијаS:

1,700 ден

Исчисти

Опис

  • Димензија S: 56x44x10cm|
  • Полнење: Полистирен |
  • Навлака: Полиестер |
  • Водоотпорна |
  • 1 година гаранција |

LOTUS AVI е анатомски обликуван производ, изработен од цврста, водоотпорена навлака, лесена за одржување која не впива миризба, исполнета со материјал кој ја задржува топлината и ја одржува температурата на леглото. Иснпирирани од домашните миленици и грижата за нивната удобноста, дизајнерскиот тим на Lotus Lounge Chair, дизајнираше производ кој ќе ги задоволува сите потреби за леглото на вашиот миленик. Флесибилен и комотен стилски производ за вашиот миленик со водоотпорна и променлива навлака која лесно се одржува за дома и надвор. Од трите големини изберете го соодветниот Лотус за вашиот миленик во една од 13-те бои или побарајте да се изработи според вашите димензии

 

 

Дополнителни информации

Величина

56x44x10cm, 68x56x15cm, 82x66x15cm

Боја

Беж, Бела, Бор зелена, Графитно сива, Жолта, Јаболко зелена, Јоргован, Кафена, Лаванда, Маслинесто зелена, Морнарско сино, Портокалова, Розева, Светла Беж, Светло сива, Светло сина, Сина, Трева зелена, Црвена, Црна

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.