LOTUS TWINS ORIGINAL WATERPROOF

Тоа што го прави Лотус посебен е трајната цврстата и водоотпорната надворешна навлака со патент, која може да се пере во машина и овозможува употреба надвор и внатре. Не е токсична и нема оштри рабови.

*Гаранција 1 година на патентот шававоти и нитните.

МЕДИЦИНСКИ ФАКТИ:  Експандираните перли кои се наоѓаат во внатрешната навлака, овозможуваат Лотус да се формира според вашата потреба за комфорно лежење идеален е за трудници или луѓе со физички повреди во грбот, нозете и вратот. Сличните производи како Лотус веќе се употребуваат за да се добие вниманието на деца кои тешко се концентрираат за учење или за следење на специјални вежби.

2,700 ден

Исчисти

Опис

Оригинална водоотпорност

  • Внатрешна/надворешна употреба
  • Водоотпорна, без UV заштита

Пакетот вклучува
-Надворешен капак + внатрешен капак
-Инструкции за нега
-Нежно четкајте или вакуумирајте

  • Перење до 30 ° C.
  • Заштитете се од сонце.

*Достапна во 23 бои, со патент за одржување

Дополнителни информации

Боја

Беж, Виолетова, Жолта, Зелена, Златна, Јаболко зелена, Кафена, Лаванда, Маслинесто зелена, Минт, Портокалова, Светло сива, Светло сина, Сива, Сина, Сино виолетова, Слонова коска, Трева зелена, Црвена, Црна

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.