LOTUS Lounge Chair Velvet Твинс

Тоа што го прави Лотус посебен е трајната цврстата и водоотпорната надворешна навлака со патент, која може да се пере во машина и овозможува употреба внатре. Не е токсична и нема оштри рабови.

*Гаранција 1 година на патентот шававоти и нитните.

МЕДИЦИНСКИ ФАКТИ:  Експандираните перли кои се наоѓаат во внатрешната навлака, овозможуваат Лотус да се формира според вашата потреба за комфорно лежење идеален е за трудници или луѓе со физички повреди во грбот, нозете и вратот. Сличните производи како Лотус веќе се употребуваат за да се добие вниманието на деца кои тешко се концентрираат за учење или за следење на специјални вежби.

4,300 ден

Исчисти

Опис

  • Свилен сомот
  • Внатрешна употреба
  • Водоотпорен,
  • Лесен за чистење,
  • Полиестер

-Достапен во 16 бои, со патент за одржување

Дополнителни информации

Боја

, , , , , , , , , , , , , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.