LOTUS Lounge Chair Velvet Екогами

Тоа што го прави Лотус посебен е трајната и цврстата надворешна навлака со патент, која може да се пере во машина и овозможува употреба внатре. Не е токсична и нема оштри рабови.

*Гаранција 1 година на патентот шававоти и нитните.

 

Должина/Ширина/Висина: 130 × 90 × 90 cm

7,200 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Боја

, , , , , , , , , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.