НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 15%

Lotus Велвет оригами Lotus Velvet Origami

150 x 110 х 110 сm

5,610 ден

Исчисти

Опис

Ротирај и уживај во секоја положба со новата Велвет Колекција на Лотус. Изработена од цврсто, свиленкасто, водоодбојно кадифе чија нежност ќе ве освои за момент и ќе ве гушка засекогаш.

 

| Одржување на 30 Степени | Гаранција 2 години | Бесплатна достава во Македонија :: Бесплатно враќање | Не сте задоволни? Приметe ги парите назад.

 

ВЕЛВЕТ ОРИГАМИ Димензија: 150×110х110cm | Полнење: ЕПС Полистирен | Навлака: Свиленкаст Полиестер 650гр. | Водоодбојно | Бесплатна достава

 

ПРЕДНОСТИ: Трајната, цврстата и водоодбојна надворешна навлака со патент, која може да се пере во машина на 30 степени, Употреба внатре; Не е токсична;  Нема оштри рабови; Внатрешна водотпорна навлака, со посебен отвор за дополнување; Сервис и одржување;  Дополнување;  Бесплатна достава во Македонија.

 

МЕДИЦИНСКИ ФАКТИ:  Експандираните перли во внатрешната навлака, овозможуваат Лотус да се формира според потреба за комфорно лежење на трудници или луѓе со физички повреди во грбот, нозете и вратот. Сличните производи како Лотус веќе одамна се употребуваат за да се добие вниманието на деца кој тешко се концентрираат за учење или за следење на специјални вежби.

VELVET ORIGAMI Size: 150×110х110cm | Filled: EPS Polystyrene | Covered: Silk Poliester 650g. | Water repellent

 

ADVANTAGES: Permanent, strong and Water resistant external cover with a zipper; Enables use inside and outside;  Can be washed in the machine;  Non toxic; No sharp edges;  Internal and external  Water resistant jacket;  Branding Opportunities

 

MEDICAL FACTS: The expanded beads in the inner jacket allow Lotus to be constructed as needed for a comfortable fit of pregnant women or people with physical injuries in the back, legs and neck. Lotus products used to gain the attention of children who have trouble concentrating when learning or special monitoring exercises.

Дополнителни информации

Боја

Avocado, Beige, Brown, Denim, Gold, Gray, Green, Ivory, Lavanda, Mint, Pistachio, Silver, Turquoise, White, Wine

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.