Lunar Wolf (Starline) Сложувалка

  • Сложувалка со 500 парчиња
  • „Starline“ флуоресцентна технологија
  • Големина на сликата: 36 x 49 cm
  • Возраст: 12+

790 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.