MADARA ACNE РОЛОН СЕРУМ СО 2% САЛИЦИЛНА КИСЕЛИНА ПРОТИВ АКНИ

Ролон серум кој помага при редовни или повремени нафрлања ,мрсна, нечиста кожа .Ставете ги дамките под контрола со овој моќен концентрат, формулиран со салицилна киселина 2% и матични клетки од смрека. Помага во подобрувањето на состојбата на кожата склона на проблеми со смирување на воспаленијата и со минимизирање на појавата на нафрлања.

670 ден

Опис

Нанесете директно на акните и флеките. Нанесете повторно по 2 часа ако е потребно. Само за надворешна употреба. Избегнете го околуочниот и пределот околу усните. Користете во комбинација со ACNE Intense Blemish & Pore Treatment за најдобри резултати.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.