MADARA BALANCING СМИРУВАЧКИ ТОНИК ЗА ЛИЦЕ ЗА НОРМАЛНА И КОМБИНИРАНА КОЖА

Балансирачката формула содржи екстракти за кондиционирање добиени од свежи малини, краставица, флорална вода и навлажнувачки материи за усогласување на кожата. Природната заштитна бариера на кожата се обновува, тонизира и негува. Тонерот ги рафинира порите и го регулира природното ниво на pH на кожата за чисто, свежо и витализирано чувство.

– 200 МЛ.

1,105 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.