MADARA BOOST 3 МИНУТЕН СКАЛП ТРЕТМАН ЗА РАСТ НА КОСА

Стимулирачки третман за раст на коса за само 3 минути базиран на габи, за пред миење на косата, го полни вашиот скалп со енергизирачки активни состојки за целосни и поцврсти прамени. Формулиран е со ревитализирачки кафеин и цинк, како и амино киселини, витамин ниацин Б3 за раст, патотенска киселина Б5 за задебелување на влакното од уникатната Лисичирка.

Се бори против стареење на скалпот, губиток и истенчување на коса. Го зголемува волуменот кај корените.

 

1,530 ден

Опис

Масирајте активно на сув скалп. Измијте после 3 минути. Проследете со шампон. Користете 2 – 3 пати неделно.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.