MADARA BOOST AMINO FILL 3D BOOSTER 25 мл

Надополнете ја вашата рутина со овој моќен концентрат и уживајте во моментална цврстина и драматично помазна површина на вашата кожа. Со преуредување на меѓуклеточната матрица, овие моќни монодози помагаат да се изедначи површината на кожата оставајќи ја веднаш поцврста, помазна и помека. Насочува кон фините линии, брчки и губење на дебелината, веднаш го подобрува изгледот на зрела, слаба и доделена кожа. Овозможува подефинирани контури на лицето.

 

1,530 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.