MADARA CUSTOM ACTIVES КОНЦЕНТРАТ ЗА ЛИЦЕ СО ОМЕГА 3 МАСНА КИСЕЛИНА ЗА СУВА КОЖА

Custom Actives е линија на природни сертифицирани, неверојатно богати козмецевтски активни адитиви, кои лесно се мешаат во вашите секојдневни креми за хидратација со цел да ги исполните вашите специфични потреби за нега на кожа.

Овој концентрат содржи природна, растителна Омега 3 масна киселина, добиена од малини. Омега 3 масните киселини се важни за хидратација на кожата и превенција од стареење. Формула која не содржи вода. Спакувано во заштитно стакло.

  • Погодно за лице и тело. Помешајте 1-3 капки во секојдневната крема/масло за хидратација на лице или тело. Користете наутро или навечер.

920 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.