MADARA CUSTOM ACTIVES КОНЦЕНТРАТ ЗА ЛИЦЕ СО ВИТАМИН Е ЗА СУВА КОЖА

Custom Actives е линија на природни сертифицирани, неверојатно богати козмецевтски активни адитиви, кои лесно се мешаат во вашите секојдневни креми за хидратација со цел да ги исполните вашите специфични потреби за нега на кожа.

Овој концентрат содржи изофлавони – природни фитохормони, добиени од екстракт од органска црвена детелина.

  • Погодно за вашето лице и тело. Помешајте 1-3 капки во секојдневната крема/масло за хидратација на лице или тело. Користете наутроили навечер.

1,355 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.