MADARA TIME MIRACLE EYE LIFT HYDRA GEL НАЛЕПНИЦИ ЗА ОКОЛУ ОЧИ

Oрганска маска која инстантно делува, ја оживува и длабински ја хидрира околуочната регија за инстантен затегнат изглед.

Хиалуронска киселина, вода од стебло од јачмен и екстракт од свилена албиција овозможуваат моќни затегнувачки и бенефити за против стареење. Базирана на уникатна хидро-гел технологија, маската ги спроведува активните состојки длабоко во кожата, помагајќи да омекнат брчките, да се намали отеченоста, темните кругови и подочните кесенца. Ја прават околуочната регија хидрирана, осветлена и освежена.

x3 Налепници за околу очи

1,160 ден

Опис

Отворете ја торбичката и извадете ги маските за очи. Одлепете го заштитниот слој. Нанесете ги налепниците на чиста, сува кожа околу очите. Нежно притиснете на контурите.

Уживајте во вашата маска 15 минути.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.