Mafia de Cuba Друштвена игра

  • Број на играчи: 6-12
  • Времетраење:  10-20 мин
  • Вoзраст: 10+
  • Издавач: Lui-même

1,790 ден

Опис

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.