AURA FOR HIM Машки парфем

100 мл

3,774 ден

Опис

ПАРФЕМ  ЗА НЕГО-Parfem For Him  е модерен,елегантен,софистициран и сензуален парфем наменет за вистински џентламени.Во срцето на овој парфем ке се пронајде секој маж кој сака совршенство.

Мирисни ноти на парфемот  AURA FOR HIM
ТОП ноти – Сицилијански бергамот,грејфут и портокал
СРЦЕ ноти – Цимет,јасмин од Grasse, кедер и сандаловина
БАЗА ноти – Кожа,бел мошус,храстов мов и пачули

Parfem For Him е направен во елегантна и модерна амбалажа со црна боја,задолжена да ја долови машката отменост и дискретност.

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

100ml

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.