НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA MATTIFIER Мат пудра транслуцентна

257 ден

Опис

MATTIFIER транслуцентна компактна пудра е идеална за матирање на лице со долготраен МАТ ефект.Наменета е и за дневно поправање на шминката.Се препорачува нанесување со четка за руменило во тенок слој,како последен чекор во тенирањето на кожата на лицето.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.