MAX FACTOR 2000 CALORIE 04 MIDNIGHT Маскара

650 ден

Опис

Најпродаваната маскара за волумен од Max Factor на сите времиња.

– Достапна само во црна боја.
– Достапна во 3 варијанти-класична, со извиткана четка и водоотпорна.

Најпродаваната и најомилената маскара за волумен на сите жени има формула и четка кои овозможуваат екстра волумен. Драматичен изглед се постигнува со основната 2000 Calorie Dramatic Look која има права четка, а доколку сакате извиткани и подигнати волуменозни трепки користете ја 2000 Calorie Curved Brush или маскарата со извиткана четка. Истата маскара е достапна и во водоотпорна варијанта, за долготрајност на маскарата.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.