Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt Gel 001 DARK BLONDE Гел маскара за веѓи

Добијте обемни, полни веѓи со ефектот на згуснување на 2000 Calorie Brow Sculpt Volumizing Brow Gel. Тоj е пигментиран гел за веѓи кој ги обликува и зајакнува веѓите, и дава ефект на целосен волумен. Вашите веѓи ќе бидат веднаш пополни и поцелосни. Формулата која не остава дамки и е лесна за нанесување, на овој гел за веѓи му обезбедува долготрајна, интензивна боја. Скротете и пополнете ги веѓите со прецизност, благодарение на четката со мини големина.
Со помош на апликаторот со мини-четка, нанесете го гелот за веѓи со чешлање нагоре, почнувајќи од внатрешниот дел на веѓата. Поместете ја четката директно кон лакот, а потоа назад кон крајот.

690 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.