Max Factor Colour Elixir Lip Cushion сјај за усни 005 SPOTLIGHT SHEER

Сјај создаден за секоја прилика.Со својот иновативен апликатор, нуди прецизно нанесување како и интензивна боја и долготрајност. Усните се хидрирани и нежни

680 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.