MAX FACTOR COLOUR ELIXIR LIPSTICK RUBY TUESDAY Кармин

653 ден

Опис

Овој кармин oвозможува интензивна боја и хидратација до 24 часа.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.