MAX FACTOR CRÈME PUFF BLUSH NUDE MAUVE 10 Руменило

770 ден

Опис

Руменило за образи во природни нијанси.

– Освежувачки тонови кои одговараат на сите тенови на лице.
– Нежна и трајна текстура.
– Природни нијанси.

Перфектно измазнувачки комплекс кој доминира на модните писти секоја сезона и се пренесува во секојдневието, блескава кожа која ја посакува секоја жена. Тајната е во руменилото – блескави и топли јаболчници за ултра – делукс димензија.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.