MAX FACTOR LASTING PERFORMANCE PASTEL 102 Пудра

877 ден

Опис

MAX FACTOR LASTING PERFORMANCE – Течна пудра со висока прекривност. Оваа течна пудра има ултра густа и прекривна формула која одговара на повеќето типови на кожа. Lasting Performance е бр.1 продавана течна пудра од Max Factor.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.