MAX FACTOR LIPFINITY Charming 140 Кармин за усни

Новиот течен долготраен кармин на брендот Max Factor  во својот состав има формула која истовремено дава влажност и мат ефект на усните. Карминот е комплетно мат, кој не навлегува во линиите на усните и не ги суши. Долготрајноста е до 12 часа без притоа да оставаат траги.

944 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.