Max Factor Masterpiece MAX 001 BLACK Маскара за очи

Маскара за дефинирање и волумен на трепките.

– Иновативна четка со гумени иглички кои овозможуваат дефинирање и расчешлување дури и на најмалите трепки.
– Густо распоредени иглички кои ги расчешлуваат и најмалите трепки.
– Достапна во водоотпорна варијанта.

Со својата четка и внимателно распоредени иглички моментално дава волумен и дефиниција на трепките од коренот до врвовите. Четката овозможува прецизно нанесување на формулата од коренот до врвот на секоја трепка.

850 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.