MAX FACTOR Masterpiece Mono Сенка за очи

Max Factor Masterpiece

Блескави нијанси со пудреста и свиленкаста текстура сега достапни како еднобојни сенки од Max Factor. Мало и компактно пакување кое можеш да си го понесеш секаде со себе и да корегираш кога е неопходно. Ова е начин да додадеш суптилна шминка на своите очи а сепак да изгледаш природно и убаво.

Достапни во 3 нијанси

606 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Боја

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.