Max Factor Miracle Pure 30 Коректор за лице

Коректор кој се грижи и ја негува твојата кожа. 100% веганска формула која содржи пептиди, витамин Ц и хијалуронска киселина за интензивна нега на кожата. Формулата гарантира беспрекорен финиш благодарение на хидрантната формула. Коректорот го намалува појавувањето на нови брчки и ја измазнува кожата благодарение на лесно-рефлектирачките пигменти кои ги содржи и кои визуелно ги намалуваат постоечките брчки. Достапен во 3 нијанси.

690 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.