Max Factor Miracle Pure Skin 75 Golden Пудра

Верувајте во чуда! Инспирирана од грижата за кожа, усовршена од врвните технологии на  Max Factor,  Miracle Pure e течна пудра која клинички докажано се грижи и ја негува твојата кожа додека ја имаш на себе.  Во првата минута, со само една нанесена капка може да се забележат следните бенефити на кожата – подобрен тен, поздрава кожа, поголема еластичност, подобрен квалитет и помеко лице. Напредната формула е збогатена со 91% состојки кои ја негуваат кожата вклучително и витамин Ц и хијалуронска киселина кои овозможуваат 24 часовна хидратација.

990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.