MAX FACTOR MIRACLE TOUCH 80 BRONZE Пудра

1,187 ден

Опис

Крем пудра со високо прекривање.

Крем пудра со ултра прекривна формула која ги покрива сите несовршености. Густината на пудрата може да се прилагодува според потребите. Доколку се користи со влажно сунѓерче има поретка текстура а доколку се користи со суво сунѓерче има густо кремасто прекривање.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.