Max Factor Miracle Veil Пудра во прав за лице

Пудра во прав која е идеална за вашиот финиш. Освежувачка, и доволно моќна за да ги прикрие сите несовршености на тенот и кожата.

890 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.