MAX FACTOR VELVET MATTE 015 Кармин

502 ден

Нема на залиха

Опис

MAX FACTOR LIPFINITY VELVET MATTE Кармин во својот состав содржи формула која истовремено дава влажност и мат ефект на усните.

Карминот е комплетно мат, кој не навлегува во линиите на усните и не ги суши.

Долготрајноста е до 12 часа. без притоа да оставаат траги.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.