MEDELA NEW Milk collection shells Школки за собирање мајчино млеко

Го собира и зачувува мајчиното млеко додека доите. Поради анатомската форма,флексибилно се адаптираaт на секоја форма на града и се многу практични, удoбни и дискретни за носење.

Мек силикон кој ви дозволува да се чуствувате удобрно

  • Потекло: Швајцарија.
  • Состав: Силикон. НЕ содржи Бисфенол-А (Bisphenol-A). Од хигиенски причини,
  • производот не може да се врати по отворањето. Рок на употреба: неограничен.

1,220 ден

Нема на залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.