MEDELA Silicone Breast Milk Collector Силиконскиот колектор за мајчино млеко

Silicone Breast Milk Collector – Силиконскиот колектор за мајчино млеко е вистински придружник на доењето и заштедувач на мајчиното млеко. Со својот двоен дизајн отпорен на истекување, силиконскиот колектор за мајчино млеко ја штити секоја скапоцена капка млеко од губење и обезбедува повеќе млеко за Вашето бебе!

Лесен и пренослив, земете го со себе каде и да одите како Ваш придружник за доење!

1,221 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.